מלאי גדול של הרצאות לרשותכם. הנכם מוזמנים להתאהב ולהתרגש מהצלילים, התקליטים, האמנים וכל מה שמסביב. אז כנסו למנהרת הזמן איתי, היישר אל שנות השישים והשבעים.

הדקו את החגורות ובואו נטוס יחדיו אל ימי הפדאלפון נטולי הפלאפון!

 

''בעקבות החיפושיות' - סיפור הלהקה מגג העולם ועד הגג בו התפרקה הלהקה. בואו לגלות את הצד האנושי של ארבעת המופלאים. הסיפורים האמיתיים והמופלאים מאחורי היצירות הגדולות של הלהקה ומה שביניהן. 

 

''אריק איינשטיין: כוכב רוק ישראלי' - תהליך יצירתו של אריק מהחלונות הגבוהים, דרך התקליטים פורצי הדרך בעולם הרוק הישראלי ועד 'סע לאט'. הרצאה שתגרום לכם להתאהב עוד יותר באריק, בתקליטיו ובשיריו. כולל המון דוקומנטים נדירים ביותר וסיפורים שסופרו לי אישית מהמוסיקאים הידועים שעבדו אז לצידו.

 

''יש דבש בכוורת' - סיפורה הקמתה, הצלחתה ופירוקה של להקת כוורת בשנות השבעים. הרצאה מיוחדת שנבנתה לאחר ראיונות עומק עם כל חברי הלהקה. כולל סיפורים רבים שלא ידעתם ודוקומנטים מאז שמעולם לא ראיתם ושמעתם. אתם חושבים שאתם מכירים את להקת כוורת? כנראה שלא (עד שתראו הרצאה זו)

 

''תולדות הרוק הישראלי 1967-1973' - מאחורי היצירות החשובות שנרקחו בארצנו בין שתי מלחמות. כולל אריק איינשטיין, להקת כוורת, להקות הקצב המובילות, שלום חנוך, החלונות הגבוהים, שמוליק קראוס ועוד.

 

''הצד האפל של החומה' - פינק פלויד - להקה שהפכה מוסד. מימי הפסיכדליה הסיקסטיזית ועד בנייתה המושלמת של החומה. סיפור הצלחה עגמומי של להקה שהפכה למותג על על חשבון חבריה.

 

''מדרגות לגן עדן' - כיצד ארבעה מוסיקאים הפכו במהרה ללד זפלין, אחת הלהקות הגדולות של שנות השבעים ומה המחיר ששילמו בעקבותיו.

 

''לילה באופרה של קווין' - תהליך בנייתו של ארמון מלוכה מפואר, אחד ויחיד. כולל פרטי מידע מיוחדים ביותר שגם המעריצים השרופים טרם ראו. הגיע הזמן לדעת את האמת, אחרי המדע הבדיוני של הסרט 'רפסודיה בוהמית'.

''מישהו התחיל את הזרם' - הסיפור האמיתי והמפתיע על להקת תמוז. כולל דוקומנטים רבים ונדירים מאז שיפילו לכם את הלסת. בואו לגלות את היותר עמוק והיותר כחול (וכתום)

 

להקת הדלתות - עלילות ג'ים מוריסון וחבריו. מפתיחת הדלתות ועד סגירתן עם מותו בגיל 27.

 

''חמש שנים ממייג'ור טום ועד אלדין סיין' - הסיפור של האיש שנפל מכוכב אחר - דייויד בואי. כולל הפתעות גם למעריצים השרופים ביותר.

''מועדון 27' - מסע בעקבות גיבורי מוסיקה מהסיקסטיז שנפלו ונשרפו בגיל 27. ג'ימי הנדריקס, ג'ניס ג'ופלין, ג'ים מוריסון והמסע שמקשר ביניהם.

קיימות הרצאות נוספות במאגר, שהולך וגדל.

 נעם ישמח גם לענות לכם על שאלותיכם בסוף כל הרצאה

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now