מלאי גדול של הרצאות לרשותכם. הנכם מוזמנים להתאהב ולהתרגש מהצלילים, התקליטים, האמנים וכל מה שמסביב. אז כנסו למנהרת הזמן, עם נעם רפפורט, היישר אל שנות השישים והשבעים. הדקו את החגורות ובואו נטוס אל ימי הפדאלפון נטולי הפלאפון!

מהרצאותיו של נעם 

''בעקבות החיפושיות' - סיפור הלהקה מגג העולם ועד הגג בו התפרקה הלהקה. בואו לגלות את הצד האנושי של ארבעת המופלאים. הסיפורים האמיתיים והמופלאים מאחורי היצירות הגדולות של הלהקה ומה שביניהן. 

 

''אריק איינשטיין: כוכב רוק ישראלי' - תהליך יצירתו של אריק מהחלונות הגבוהים, דרך התקליטים פורצי הדרך בעולם הרוק הישראלי ועד 'סע לאט'. הרצאה שתגרום לכם להתאהב עוד יותר באריק, בתקליטיו ובשיריו. כולל המון דוקומנטים נדירים ביותר וסיפורים שסופרו לי אישית מהמוסיקאים הידועים שעבדו אז לצידו.

 

''יש דבש בכוורת' - סיפורה הקמתה, הצלחתה ופירוקה של להקת כוורת בשנות השבעים. הרצאה מיוחדת שנבנתה לאחר ראיונות עומק עם כל חברי הלהקה. כולל סיפורים רבים שלא ידעתם ודוקומנטים מאז שמעולם לא ראיתם ושמעתם. אתם חושבים שאתם מכירים את להקת כוורת? מסתבר שלא.

 

''תולדות הרוק הישראלי 1967-1973' - מאחורי היצירות החשובות שנרקחו בארצנו בין שתי מלחמות. כולל אריק איינשטיין, להקת כוורת, להקות הקצב המובילות, שלום חנוך, החלונות הגבוהים, שמוליק קראוס ועוד.

 

''הצד האפל של החומה' - פינק פלויד - להקה שהפכה מוסד. מימי הפסיכדליה הסיקסטיזית ועד בנייתה המושלמת של החומה. סיפור הצלחה עגמומי של להקה שהפכה למותג על על חשבון חבריה.

 

''מדרגות לגן עדן' - כיצד ארבעה מוסיקאים הפכו במהרה ללד זפלין, אחת הלהקות הגדולות של שנות השבעים ומה המחיר ששילמו בעקבותיו.

 

''לילה באופרה של קווין' - תהליך בנייתו של ארמון מלוכה מפואר, אחד ויחיד. כולל פרטי מידע מיוחדים ביותר שגם המעריצים השרופים טרם ראו. הגיע הזמן לדעת את האמת, אחרי המדע הבדיוני של הסרט 'רפסודיה בוהמית'.

 

להקת הדלתות - עלילות ג'ים מוריסון וחבריו. מפתיחת הדלתות ועד סגירתן עם מותו בגיל 27.

 

''חמש שנים גדולות' - חמש השנים של דייויד בואי, ממייג'ור טום ועד אלאדין השפוי. הסיפור של האיש שנפל מכוכב אחר. כולל הפתעות גם למעריצים השרופים ביותר.

''מועדון 27' - מסע בעקבות גיבורי מוסיקה מהסיקסטיז שנפלו ונשרפו בגיל 27. ג'ימי הנדריקס, ג'ניס ג'ופלין, ג'ים מוריסון והמסע שמקשר ביניהם.

''תקליט ישראלי!' - הסיפורים שלא ידעתם מאחורי תקליטי הרוק החשובים שיצאו בישראל בשנות השישים והשבעים. אריק איינשטיין, להקת כוורת, להקת תמוז, להקת אחרית הימים, להקת הצ'רצ'ילים, שלישיית קצת אחרת ועוד... כולל דוקומנטים נדירים מאד.

''1969 - שנה של קסם' - מסע אל תוך שנה מיוחדת ביותר בעולם הרוק. בה תגלו דברים שקרו לגדולי אמני הרוק, בחו"ל וגם בארץ. הביטלס, לד זפלין, דיפ פרפל, אריק איינשטיין, דייויד בואי, ג'ימי הנדריקס, פינק פלויד ועוד.

קיימות הרצאות נוספות במאגר, שהולך וגדל.

 נעם ישמח גם לענות לכם על שאלותיכם בסוף כל הרצאה

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now